Inauguracja nowego roku szkolnego Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Okszowie 2023/2024 rozpoczęła się mszą świętą w Kościele pw. Św. Maksymiliana M. Kolbego w Okszowie.

Podczas uroczystego spotkania na sali gimnastycznej, pani Dyrektor Edyta Szymczuk serdecznie powitała uczniów, rodziców, grono pedagogiczne i pracowników administracji i obsługi szkoły.
Podczas uroczystości, nie zapomniano o ważnej dla Polski rocznicy - wybuchu II wojny światowej.
Minutą ciszy uczczono wszystkich, którzy walczyli i oddali swoje życie w obronie Wolności i Niepodległości ukochanej Ojczyzny.

Pani Dyrektor Edyta Szymczuk i przedstawiciel społeczności uczniowskiej Julia Suchonos pożegnali ustępującego Dyrektora Szkoły pana Bogusława Marczuka, który pełnił tą funkcję 23lata.
Podziękowano również panu Piotrowi Ostrowskiemu oraz pani Bożenie Sobolewskiej którzy przeszli na emeryturę. Pogratulowano dotychczasowych sukcesów zawodowych jednocześnie życząc aby nowy etap życia przyniósł wiele satysfakcji..

W nowym roku szkolnym dyrektor szkoły i nauczyciele życzą uczniom wysokich wyników w nauce, wielu sukcesów, rozwijania zainteresowań i pasji.

Po zakończeniu uroczystości uczniowie udali się na spotkania z wychowawcami w salach lekcyjnych.

Oto krótka fotorelacja z tego wydarzenia.