Olimpijskie zmagania uczniów ZSCKR w Okszowie

W Kijanach 12 kwietnia 2019r. odbyły się eliminacje okręgowe XLIII Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych, w których uczestniczyli uczniowie z województwa lubelskiego i podkarpackiego.

Naszą szkołę reprezentowało sześcioro uczniów w czterech blokach tematycznych: gastronomia – Anita Dec uczennica klasy 4 Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych, mechanizacja rolnictwa – Mateusz Mularczyk uczeń klasy 3 i Kacper Matyjewicz uczeń klasy 2 Technikum Mechanizacji Rolnictwa i Agrotroniki oraz produkcja zwierzęca – Anna Pułapa z klasy 4 i Aleksandra Sawczuk z klasy 3 Technikum Weterynarii.

Kacper Matyjewicz zajął I miejsce w bloku mechanizacji rolnictwa i będzie reprezentował okręg lubelski na etapie centralnym, który odbędzie się w dniach 7-8 czerwca 2019r. w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Hańczowej. Ucznia do olimpiady przygotowywał Mateusz Zarzycki.
Aleksandra Sawczuk zajęła III miejsce, a Anna Pułapa zajęła miejsce V w bloku produkcja zwierzęca. Uczennice przygotowywała Marzena Tomaszewska

GRATULACJE!!!