XXV Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH

15 marca b.r. uczniowie klas Technikum Mechanizacji Rolnictwa i Agrotroniki oraz Szkoły Branżowej I Stopnia Operator Pojazdów i Maszyn Rolniczych, mieli możliwość uczestniczenia w XXV Międzynarodowych Targach Techniki Rolniczej- największych targach branży rolniczej w Europie Środkowo-Wschodniej i największych w Polsce.

Agrotech to miejsce, które każdy rolnik powinien obowiązkowo odwiedzić, by opłacalnie zarządzać swoim gospodarstwem!

Zobaczyliśmy nowości z branży techniki rolniczej – najnowsze ciągniki z wyposażeniem godnym XXI wieku. Liderzy rynku rolniczego przywieźli do Kielc setki sprzętu, akcesoriów, nawozów, środków ochrony roślin – słowem wszystkiego, czego polski rolnik z małego, średniego czy dużego gospodarstwa potrzebuje, by rozpocząć wiosenny sezon 2019.